fbpx

RAM LAPTOPI CRUCIAL 16GB DDR4 2666MHz


    RAM LAPTOPI CRUCIAL 16GB DDR4 2666MHz

  • Frekuenca 2666MHz
  • RAM 16GB DDR4
  • Përdorimi Laptop

Kodi i produktit: RAM04E2L

9,990 L

Kodi i produktit

RAM04E2L

Marka

CRUCIAL

RAM

16 GB

Teknologjia

DDR4

Frekuenca

2666 MHz

Përdorimi

Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.