-11%
, ,

PUZZLE LISCIANI SET I’M A GENIUS MEMORIA DINOSAURS 54 COPE


    PUZZLE LISCIANI SET I’M A GENIUS MEMORIA DINOSAURS 54 COPE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 5-10 vjeç

Kodi i produktit: LF040I2O

790 L 890 L

4370 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

LF040I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

5-10 vjeç

PUZZLE LISCIANI SET I’M A GENIUS MEMORIA DINOSAURS 54 COPE
Marka italiane Lisciani!
Seti i cili do te vere ne pune motoret e memorjes se femijes suaj.
Nje set me 54 karta teke te punuara me karton cilesor te trashe, te cilat duhet ti beni bashke ne 27 cifte.
Pamje mjaft interesante te dinosaureve.
Produkt i cilesise së lartë!
Ide ideale edhe per dhurate!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.