-39%
, ,

PUZZLE LISCIANI IN BAG 60 MINNIE


    PUZZLE LISCIANI IN BAG 60 MINNIE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 4+
  • 60 pjesë

Kodi i produktit: LF050I2O

790 L 1290 L

Kodi i produktit

LF050I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

60 pjesë

Mosha

4+ vjeç

PUZZLE LISCIANI IN BAG 60 MINNIE
Seti perbehet nga 60 copeza te cilat femijet tuaj duhet t’i bashkojne se bashku per te formuar puzzle me personazhin e Minnie Mouse!
Permasat: 50*35 cm!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 4 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!
Cilesi e larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.