-39%
, ,

PUZZLE LISCIANI IN BAG 60 MICKEY


    PUZZLE LISCIANI IN BAG 60 MICKEY

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 4+
  • 60 pjesë

Kodi i produktit: LF049I2O

790 L 1290 L

Kodi i produktit

LF049I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

60 pjesë

Mosha

4+ vjeç

PUZZLE LISCIANI IN BAG 60 MICKEY
Paketimi ne forme cante perfshine nje puzzle me personazhin e Mickey Mouse!
Puzzle permban 60 copeza te vogla me te cilat femijet tuaj do te plotesojne enigmen!
Loder zhvilluese dhe impenjative!
Permasat: 50*35 cm!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 4 vjec!
Cilesi e larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.