-20%
, ,

PUZZLE LISCIANI IN BAG 60 FROZEN


    PUZZLE LISCIANI IN BAG 60 FROZEN

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 4+
  • 60 pjesë

Kodi i produktit: LF048I2O

790 L 990 L

Kodi i produktit

LF048I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

60 pjesë

Mosha

4+ vjeç

PUZZLE LISCIANI IN BAG 60 FROZEN
Seti perfshin 4 puzzle te ndryshme me personazhet e Frozen!
Cdo puzzle perbehet nga 60 copeza te vogla!
Permasat e puzzle: 11*15 cm!
Set kreativ dhe impenjativ!
Cilesi e larte!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.