-47%
,

PUZZLE LISCIANI DF SUPERMAXI 35 CARS 3 – GO! GO! GO!


    PUZZLE LISCIANI DF SUPERMAXI 35 CARS 3 – GO! GO! GO!

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3+ vjeç
  • 35 pjesë

Kodi i produktit: LF057I2O

790 L 1490 L

Kodi i produktit

LF057I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

35 pjesë

Mosha

3+ vjeç

PUZZLE LISCIANI DF SUPERMAXI 35 CARS 3 – GO! GO! GO!
Puzzle me 35 copeza kartoni te dizenjuar me personazhin e makines Mcqueen, i preferuari i djemeve te vegjel!
Pasi te jete formuar puzzle, femijet tuaj mund t’a ngjyrosin ate sipas deshires se tyre!
Permasat: 70*50 cm!
E rekomandueshme per femije te moshes mbi 3 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!
Cilesi italiane!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.