-47%
, ,

PUZZLE LISCIANI DF SUPERMAXI 24 NEMO


    PUZZLE LISCIANI DF SUPERMAXI 24 NEMO

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3+ vjeç
  • 24 pjesë

Kodi i produktit: LF056I2O

790 L 1490 L

Kodi i produktit

LF056I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

24 pjesë

Mosha

3+ vjeç

Puzzle me 24 copeza kartoni i dizenjuar me peshkun Nemo!
Pasi femijet tuaj te kene formuar puzzle, mund t’a ngjyrosin ate sipas deshires se tyre!
Permasat: 70*50 cm!
E rekomandueshme per femijet mbi moshen 3 vjec!I
Ide ideale edhe per dhurate!Cilesi italiane!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.