-47%
, ,

PUZZLE LISCIANI DF SUPERMAXI 24 FROZEN


    PUZZLE LISCIANI DF SUPERMAXI 24 FROZEN

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3+ vjeç
  • 24 pjesë

Kodi i produktit: LF047I2O

790 L 1490 L

Kodi i produktit

LF047I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

24 pjesë

Mosha

3+ vjeç

PUZZLE LISCIANI DF SUPERMAXI 24 FROZEN
Puzzle i dizenjuar me personazhin me te preferuar te vajzave te vogla Frozen!
Puzzle perbehet nga 24 copeza te vogla te cilat femijet tuaj do i bashkojne me njera-tjetren per te formuar puzzle!
Permasat: 70*50 cm!
Pasi te keni formuar puzzle, ju mund t’a ngjyrosni ate sipas deshires tuaj!
Set kreativ, zhvillues dhe impenjativ!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!
Cilesi italiane

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.