-42%
, ,

PUZZLE LISCIANI DF PLUS 108 101 DALMATIANS


    PUZZLE LISCIANI DF PLUS 108 101 DALMATIANS

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 4+ vjeç
  • 108 pjesë

Kodi i produktit: LF046I2O

690 L 1190 L

Kodi i produktit

LF046I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

108 pjesë

Mosha

4+ vjeç

PUZZLE LISCIANI DF PLUS 108 101 DALMATIANS
Puzzle me 108 pjeseza i dizenjuar me 101 dalmatet!
Gjithashtu, femijet tuaj pasi te kene formuar puzzle mund t’a ngjyrosin sipas deshires se tyre!
Set kreativ, zhvillues dhe impenjativ!
Vendos ne pune aftesine e te menduarit logjik dhe gjithashtu nxjerr ne pah kreativitetin e femijeve tuaj!
E rekomandueshme per femije mbi moshen 4 vjec!
Ide ideale edhe per dhurate!
Cilesi italiane!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.