-45%
, ,

PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY LA FATTORIA


    PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY LA FATTORIA

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç
  • 24 pjesë

Kodi i produktit: LF045I2O

650 L 1190 L

Kodi i produktit

LF045I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

24 pjesë

Mosha

1-4 vjeç

PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY LA FATTORIA
Loje per zhvillimin logjik te femijes tuaj bebe.
Kjo loje eshte krijuar posacerisht per femije te moshave nga 1-4 vjec.
Ne kuti jane 8 figura puzzle te ndryshme per t’u krijuar nga femijet tuaj.
Produkti ka 6 figura te ndryshme me nje puzzle secilen me 4 elemente rreth 5 cm per cdo cope.
Produkt Made in Italy

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.