-17%
,

PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY HAPPY FARM


    PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY HAPPY FARM

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç
  • 6 kafshë plastike, 6 kafshë në karton të formuar

Kodi i produktit: LF063I2O

1490 L 1790 L

Kodi i produktit

LF063I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor, Plastik

Pjesë

6 kafshë plastike, 6 kafshë në karton të formuar

Mosha

1-4 vjeç

PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY HAPPY FARM
Nje loje interesante me puzzle dhe me figura te kafsheve.
E pershtatshme per femije te moshave 1 deri ne 4 vjec.
Set kreativ dhe impenjativ!
Cilesi e larte!
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.