-16%
, ,

PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY DUO LA FATTORIA


    Puzzle Lisciani Carotina Baby Duo La Fattoria

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç
  • 30 pjesë
  • Materiali karton cilësor

Kodi i produktit: LF014I2O

1090 L 1290 L

Kodi i produktit

LF014I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Karton cilësor

Pjesë

30 pjesë

Mosha

1-4 vjeç

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.