-20%
, ,

PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY 9 PROGRESSIVE PUZZLE MARE


    PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY 9 PROGRESSIVE PUZZLE MARE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç
  • 9 pjesë

Kodi i produktit: LF058I2O

1190 L 1490 L

Kodi i produktit

LF058I2O

Marka

LISCIANI

Materiali

Plastik

Pjesë

9 pjesë

Mosha

1-4 vjeç

PUZZLE LISCIANI CAROTINA BABY 9 PROGRESSIVE PUZZLE MARE
Nje pako e cila eshte e prodhuar nga nje material i plastikes se cilesise se larte.
Loje kjo e cila i pershtatet femijeve nga mosha 1 deri ne 4 vjec.
Ndihmon ne zhvillimin logjik.
Ne tuti ndodhet nje tabaka vetekorrigjuese, me 9 pjese te kafsheve te cilat duhen te vendosen me rregull mbi tabaka.
Made in Italy!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.