fbpx
-23%
, ,

PRIZE 6 MBROJTESE NGA TENSIONI TRUST 21059

Disponueshmëria:

S’ka stok


    PRIZE 6 MBROJTESE NGA TENSIONI TRUST 21059

  • Mbrojtje nga tensioni
  • Mbron televizorin nga luhatjet e tensionit
  • Mbron kompjuterin nga luhatjet e tensionit

Kodi i produktit: AIT012E2L

2,290 L 2,990 L

S’ka stok

Mbështetuni në sigurinë me përshtatësin e prizës TRUST 21059. Mbrojtja e brendshme e integruar është ideale si mbrojtje nga tensioni, për pajisjet tuaja multimediale si TV, kompjuter, PC ose DVD player.

Kodi i produktit

AIT012E2L

Marka

TRUST

Modeli

21059

Funksionaliteti

Prizë mbrojtëse nga luhatjet e tensionit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.