-11%

PRINTER TERMIK TYSSO PRP-300

(1 shqyrtim nga klient)

  PRINTER TERMIK TYSSO PRP-300*

 • Marka: Tysso
 • Modeli: PRP-300
 • Shpejtësia e shtypjes: 250 mm/sek
 • Lidhjet: Serial, LAN, USB

Kodi i produktit: PR001E2L

16990 L 18990 L

Kodi i produktit

PR001E2L

Marka

TYSSO

Modeli

PRP-300

Metoda e shtypjes

Shtypja e linjës termike

Shpejtësia e shtypjes

250 mm / sek

Lidhjet

Serial, LAN, USB

Përmasat (L x W x H)

174mm x 144mm x 124mm

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Agron R

  Gjithçka shkoi mirë

  Agron R

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin