-17%
, ,

PRINTER TERMIK HOIN HOP-E802

Disponueshmëria:

S’ka stok


  PRINTER TERMIK HOIN HOP-E802*

 • Marka HOIN
 • Modeli HOP-E802
 • Funksioni Printer Termik
 • Shpejtësi printimi 260 mm/sec
 • Diametri 80 mm
 • Lidhjet RJ-45 (LAN), RJ-45 (LAN)+USB+COM, RJ-45 (LAN)+USB+WIFI, USB, USB+BLUETOOTH, USB+COM, USB+WIFI
 • Përmasat 195 mm x 140 mm x 148 mm
 • Sistemi që lidhet Android, iOS, Linux, Windows
 • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: PRT01E2L

12490 L 14990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

PRT01E2L

Marka

HOIN

Modeli

HOP-E802

Funksione

Printer

Teknologji printimi

Termike

Shpejtësi printimi

260 mm/sec

Diametri

80 mm

Lidhjet

RJ-45 (LAN), RJ-45 (LAN)+USB+COM, RJ-45 (LAN)+USB+WIFI, USB, USB+BLUETOOTH, USB+COM, USB+WIFI

Përmasat

195 mm x 140 mm x 148 mm

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Windows

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.