-16%
, ,

PRINTER TERMIK HOIN HOP-E300

Disponueshmëria:

S’ka stok


  PRINTER TERMIK HOIN HOP-E300*

 • Marka HOIN
 • Modeli HOP-E300
 • Funksioni Printer Termik
 • Shpejtësi printimi 90 mm/sec
 • Diametri 80 mm
 • Lidhjet Bluetooth, USB, WIRELESS
 • Bateria 2500 mAh
 • Koha e përdorimit 4 orë në përdorim normal
 • Përmasat 114 mm x 103 mm x 50 mm
 • Sistemi që lidhet Android, iOS, Linux, Windows
 • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: PRT02E2L

10490 L 12490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

PRT02E2L

Marka

HOIN

Modeli

HOP-E300

Funksione

Printer

Teknologji printimi

Termike

Shpejtësi printimi

90 mm/sec

Diametri

80 mm

Lidhjet

Bluetooth, USB, WIRELESS

Bateria

2500 mAh

Koha e përdorimit

4 orë në përdorim normal

Përmasat

114 mm x 103 mm x 50 mm

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Windows

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.