-17%
, ,

PRINTER TERMIK HOIN HOP-E200 BLUETOOTH


    PRINTER TERMIK HOIN HOP-E200

  • Marka HOIN
  • Modeli HOP-E200
  • Funksioni Printer Termik
  • Shpejtësi printimi 70 mm/sec
  • Diametri 58 mm
  • Lidhjet Bluetooth, Serial & USB
  • Bateria 2000 mAh
  • Koha e përdorimit 3 orë në përdorim normal
  • Përmasat 114 mm x 80 mm x 50 mm
  • Sistemi që lidhet Android, iOS, Linux, Windows
  • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: PRT03E2L

9490 L 11490 L

Kodi i produktit

PRT03E2L

Marka

HOIN

Modeli

HOP-E200

Funksione

Printer

Teknologji printimi

Termike

Shpejtësi printimi

70 mm/sec

Diametri

58 mm

Lidhjet

Bluetooth, Serial, USB

Bateria

2000 mAh

Koha e përdorimit

3 orë në përdorim normal

Përmasat

114 mm x 80 mm x 50 mm

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Windows

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.