-23%
, ,

PRINTER TERMIK GOOJPRT PT-210 WIRELESS

Disponueshmëria:

S’ka stok


  PRINTER TERMIK GOOJPRT PT-210 WIRELESS

 • Marka GOOJPRT
 • Modeli PT-210
 • Funksioni Printer Termik
 • Diametri 58 mm
 • Lidhjet WIRELESS
 • Bateria 1500 mAh
 • Koha e përdorimit 4 orë në përdorim normal
 • Përmasat 10 cm x 7.5 cm x 4.5 cm
 • Sistemi që lidhet Android, iOS, Windows
 • Garancia 3 muaj

Kodi i produktit: PRT01A2M

5290 L 6890 L

S’ka stok

6815 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

PRT01A2M

Marka

GOOJPRT

Modeli

PT-210

Funksione

Printer

Teknologji printimi

Termike

Diametri

58 mm

Lidhjet

WIRELESS

Bateria

1500 mAh

Koha e përdorimit

4 orë në përdorim normal

Përmasat

10 cm x 7.5 cm x 4.5 cm

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Windows

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.