-13%
, ,

PRINTER TERMIK EPSON TM-T20X ETHERNET

Disponueshmëria:

S’ka stok


    PRINTER TERMIK EPSON TM-T20X ETHERNET

  • Marka EPSON
  • Modeli TM-T20X
  • Funksioni Printer Termik
  • Shpejtësi printimi 150 mm/sec
  • Diametri 80 mm
  • Lidhjet ETHERNET, Serial & USB
  • Sistemi që lidhet Windows
  • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: PRT04E2L

16490 L 18990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

PRT04E2L

Marka

HOIN

Modeli

TM-T20X

Funksione

Printer

Teknologji printimi

Termike

Shpejtësi printimi

150 mm/sec

Diametri

80 mm

Lidhjet

RJ-45 (LAN), Serial, USB

Sistemi që lidhet

Windows

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.