fbpx
-7%

PRINTER HP LASERJET MFP 137fnw MONOCHROME LASER

Availability:

S’ka stok


  PRINTER HP LASERJET MFP 137fnw MONOCHROME LASER

 • Marka: HP
 • Modeli LASERJET MFP 137fnw
 • Funksione Fotokopje, Printer, Skaner & Fax
 • Lloji i printimit Monochrome (Bardh e Zi)
 • Shpejtesi printimi 20 ppm (faqe per minut)
 • Rezolucioni i printimit 600 x 600 dpi
 • Shpejtësi printimi 20 ppm (faqe per minut)
 • Rezolucioni i printimit 1200 x 1200 dpi
 • Rezolucioni i printimit 4800 x 4800 dpi
 • Formati i letrës A4, A5, B5, Envelopes, Oficio
 • Pesha e letrës 60 – 163 g/m²
 • Memorie standarde 128 MB
 • Cikli i bojës 1,000 faqe
 • Cikli mujor 10,000 faqe
 • Rekomandimi mujor 100 – 2,000 faqe
 • Kodi i tonerit HP 105A Black, HP 106A Black, HP 107A, HP W1106A Black
 • Lidhjet USB, LAN & WIRELESS
 • Sistemi që lidhet Windows 10, Windows 8, Windows 7
 • Pesha 8.58 kg
 • Garancia 1 Vit
 • Si të zgjidhni një printer? Mëso më shumë

Kodi i produktit: PRA002E2L

32,490 L 34,990 L

S’ka stok

PRINTER HP LASERJET MFP 137fnw MONOCHROME LASER
Merrni cilësinë që besoni dhe tekst të zi të mprehtë me këtë printer të përballueshëm. Ky lazer çuditërisht i vogël jep cilësi të jashtëzakonshme, faqe pas faqeje.

Printoni shpejt dhe me lehtësi me një MFP që është krijuar për t’u përshtatur në hapësirën tuaj të punës si një dorezë. Mund ta vendosni këtë MFP pothuajse kudo – është kaq i vogël dhe kompakt.

Printoni, skanoni dhe kopjoni pothuajse nga kudo dhe merrni konfigurim të thjeshtë në telefonin tuaj.
Merrni konfigurim të thjeshtë dhe printoni dhe skanoni nga telefoni juaj, me aplikacionin HP Smart.

Kodi i produktit

PRA002E2L

Marka

HP

Modeli

LASERJET MFP 137fnw

Funksione

All-in-one Printer, Fotokopje, Skaner, Fax

Teknologji printimi

Laser

Lloji i printimit

Monochrome (Bardh e Zi)

Duplex

Manual duplex

ADF

PO

Shpejtësi kopjimi

20 cpm (kopje per minut)

Rezolucioni i kopjimit

600 x 600 dpi

Shpejtësi printimi

20 ppm (faqe per minut)

Rezolucioni i printimit

1,200 x 1,200 dpi

Rezolucioni i skanimit

4,800 x 4,800 dpi

Formati i letrës

A4, A5, B5, Envelopes, Oficio

Pesha e letrës

60 – 163 g/m²

Memorie standarde

128MB

Cikli i bojës

1,000 faqe

Cikli mujor

10,000 faqe

Rekomandimi mujor

100 – 2,000 faqe

Kodi i tonerit

HP 105A Black, HP 106A Black, HP 107A, HP W1106A Black

Lidhjet

1x RJ-45 (LAN), USB, WIRELESS

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Ngjyra

E bardhë me të zezë

Pesha

8.58 kg

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.