fbpx
-16%

PRINTER HP LASERJET MFP 135w MONOCHROME LASER

Availability:

S’ka stok


  PRINTER HP LASERJET MFP 135w MONOCHROME LASER

 • Marka: HP
 • Modeli LASERJET MFP 135w
 • Funksione Fotokopje, Printer, Skaner
 • Lloji i printimit Monochrome (Bardh e Zi)
 • Shpejtesi printimi 20 ppm (faqe per minut)
 • Rezolucioni i printimit 600 x 600 dpi
 • Shpejtësi printimi 20 ppm (faqe per minut)
 • Rezolucioni i printimit 1200 x 1200 dpi
 • Rezolucioni i printimit 4800 x 4800 dpi
 • Formati i letrës A4, A5, B5, Envelopes, Oficio
 • Pesha e letrës 60 – 163 g/m²
 • Memorie standarde 128 MB
 • Cikli i bojës 1,000 faqe
 • Cikli mujor 10,000 faqe
 • Rekomandimi mujor 100 – 2,000 faqe
 • Kodi i tonerit HP 105A Black, HP 106A Black, HP 107A, HP W1106A Black
 • Lidhjet USB, WIRELESS
 • Sistemi që lidhet
  Mac OS 10.14, Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.12, Mac OS X 10.13.x, Windows 10, Windows 7, Windows 8
 • Pesha 7.46 kg
 • Garancia 1 Vit
 • Si të zgjidhni një printer? Mëso më shumë

Kodi i produktit: PRA001E2L

20,990 L 24,990 L

S’ka stok

PRINTER HP LASERJET MFP 135w MONOCHROME LASER
Projektuar për t’iu përshtatur hapësirës tuaj. Ju mund ta përshtatni këtë MFP pothuajse kudo – është shumë kompakt. Merrni shpejtësi printimi deri në 20 faqe / min. Merrni printim të shpejtë dhe të lehtë drejtpërdrejt në panelin e kontrollit. Performancë të gjithanshme dhe printoni, skanoni dhe kopjoni. Merrni konfigurim të thjeshtë dhe printoni dhe skanoni nga telefoni juaj, me aplikacionin HP Smart. Shtypni me lehtësi nga smartphone dhe tableta. Lidhni smartphone ose tabletin tuaj drejtpërdrejt me printerin tuaj – printoni me lehtësi pa patur nevojë për ta lidhur me kabull.

Kodi i produktit

PRA001E2L

Marka

HP

Modeli

LASERJET MFP 135w

Funksione

All-in-one Printer, Fotokopje, Skaner

Teknologji printimi

Laser

Lloji i printimit

Monochrome (Bardh e Zi)

Duplex

Manual duplex

ADF

JO

Shpejtësi kopjimi

20 cpm (kopje per minut)

Rezolucioni i kopjimit

600 x 600 dpi

Shpejtësi printimi

20 ppm (faqe per minut)

Rezolucioni i printimit

1,200 x 1,200 dpi

Rezolucioni i skanimit

4,800 x 4,800 dpi

Formati i letrës

A4, A5, B5, Envelopes, Oficio

Pesha e letrës

60 – 163 g/m²

Memorie standarde

128MB

Cikli i bojës

1,000 faqe

Cikli mujor

10,000 faqe

Rekomandimi mujor

100 – 2,000 faqe

Kodi i tonerit

HP 105A Black, HP 106A Black, HP 107A, HP W1106A Black

Lidhjet

USB, WIRELESS

Sistemi që lidhet

Mac OS 10.14, Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.12, Mac OS X 10.13.x, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Ngjyra

E bardhë me të zezë

Pesha

7.46 kg

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.