-9%

PRINTER EPSON LQ-350 TRAKTOR DOT MATRIX


    PRINTER EPSON LQ-350 TRAKTOR DOT MATRIX*

  • Marka: EPSON
  • Modeli: LQ-350
  • Metoda e shtypjes: Impact dot matrix
  • Lidhjet: RS-232, USB
  • Rezolucioni 360 x 180 DPI

Kodi i produktit: PT01E2L

39990 L 43990 L

Kodi i produktit

PT01E2L

Marka

EPSON

Modeli

LQ-350

Rezolucioni

360 x 180 DPI

Metoda e shtypjes

Impact dot matrix

Lidhjet

RS-232, USB

Shpejtësia e shtypjes

HighSpeed-Draft: 10 cpi: 347 chars/s, LQ: 10 cpi: 86 chars/s, Draft: 10 cpi: 260 chars/s

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.