fbpx
-13%
, ,

PRINTER EPSON L5290 INK COLOR


  PRINTER EPSON L5290 INK COLOR

 • Marka EPSON
 • Modeli L5290
 • Funksione Fotokopje, Printer, Skaner, Fax
 • Lloji i printimit InkJet Color (Me ngjyra)
 • Shpejtesi printimi 15 cpm (kopje per minut)
 • Shpejtesi printimi color 15 cpm (kopje per minut
 • Rezolucioni i printimit 5760 x 1440 dpi
 • Formati i letrës A3, A4, A5, A6, B5, India Legal, Legal, Letter, B6, Hagaki
 • Pesha e letrës 80 g/m²
 • Cikli mujor 30,000 faqe
 • Cikli i bojës 14,600 faqe total
 • Rekomandimi mujor 150 – 5000 faqe
 • Kodi i tonerit 103 Black, 103 Cyan, 103 Magenta, 103 Yellow
 • Duplex JO
 • ADF PO
 • Lidhjet LAN, USB, WIRELESS
 • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: PRAM1

41,990 L 47,990 L

Kodi i produktit

PRAM1

Marka

EPSON

Modeli

L5290

Funksione

All-in-one Printer, Fotokopje, Skaner, Fax

Teknologji printimi

Ink

Lloji i printimit

Color (Me ngjyra)

Duplex

Manual duplex

ADF

PO

Shpejtësi kopjimi

15 cpm (kopje per minut)

Rezolucioni i kopjimit

600 x 600 dpi

Shpejtësi printimi

15 cpm (kopje per minut)

Shpejtësi printimi color

15 cpm (kopje per minut)

Rezolucioni i printimit

5760 x 1440 dpi

Rezolucioni i skanimit

1200 x 2400 dpi

Formati i letrës

A3, A4, A5, A6, B5, India Legal, Legal, Letter, B6, Hagaki

Pesha e letrës

80 g/m²

Memorie standarde

128GB

Cikli i bojës

4,500 faqe

Cikli i bojës color

7,500 faqe Cyan, 7,500 faqe Magenta, 7,500 faqe Yellow

Cikli mujor

30,000 faqe

Rekomandimi mujor

150 – 5,000 faqe

Kodi i tonerit

103 Black

Kodi i tonerit color

103 Cyan, 103 Magenta, 103 Yellow

Lidhjet

1x LAN, USB, WIRELESS

Sistemi që lidhet

Mac OS X 10.6 ose më lart, Windows

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.