-10%
, ,

PRINTER BROTHER LASER HL-L5000D MONOCHROME

Disponueshmëria:

S’ka stok


  PRINTER BROTHER LASER HL-L5000D MONOCHROME

 • Marka: BROTHER
 • Modeli: HL-L5000D
 • Funksione: Printer
 • Lloji i printimit: MONOCHROME (Bardh e Zi)
 • Shpejtësi printimi: 40 ppm (faqe për minut)
 • Rezolucioni 1,200 x 1,200 dpi
 • Cikli i bojës 3,000 faqe
 • Cikli mujor 20,000 faqe
 • Rekomandimi mujor 150 – 3,500 faqe
 • LIDHJET USB
 • DUPLEX: PO
 • ADF: JO
 • Si të zgjidhni një printer? Mëso më shumë

Kodi i produktit: PR010A2M

31490 L 34990 L

S’ka stok

37630 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

PR010A2M

Marka

BROTHER

Modeli

HL-L5000D

Funksione

Printer

Teknologji printimi

Laser

Lloji i printimit

Monochrome (Bardh e Zi)

Duplex

PO

ADF

JO

Shpejtësi kopjimi

40 cpm (kopje per minut)

Shpejtësi printimi

40 ppm (faqe per minut)

Rezolucioni i skanimit

1,200 x 1,200 dpi

Formati i letrës

A4, India Legal, Legal, Letter, Mexico Legal

Pesha e letrës

60 – 163 g/m²

Memorie standarde

128 MB

Cikli i bojës

3,000 faqe

Cikli mujor

20,000 faqe

Rekomandimi mujor

150 – 3,500 faqe

Kodi i tonerit

TN-3480

Lidhjet

USB

Sistemi që lidhet

Mac OS 10.8.5, Mac OS X 10.10.x, Mac OS X 10.9.x, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Ngjyra

Gri me të zezë

Garancia

3 vite

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.