-14%
, ,

PRINTER BROTHER LASER HL-1222WE MONOCHROME


  PRINTER BROTHER LASER HL-1222WE MONOCHROME

 • Marka: BROTHER
 • Modeli: HL-1222WE
 • Funksione: Printer
 • Lloji i printimit: MONOCHROME (Bardh e Zi)
 • Shpejtësi printimi: 21ppm (faqe per minut)
 • Rezolucioni 2,400 x 600 dpi
 • Cikli i bojës 1,500 faqe
 • Cikli mujor 10,000 faqe
 • Rekomandimi mujor 150 – 1,500 faqe
 • Lidhjet USB
 • DUPLEX: Manual DUPLEX
 • ADF: JO
 • Si të zgjidhni një printer? Mëso më shumë

Kodi i produktit: PR013A2M

15490 L 17990 L

19630 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

PR013A2M

Marka

BROTHER

Modeli

HL-1222WE

Funksione

Printer

Teknologji printimi

Laser

Lloji i printimit

Monochrome (Bardh e Zi)

Duplex

Manual duplex

ADF

JO

Shpejtësi printimi

21 ppm (faqe per minut)

Rezolucioni i printimit

2400 x 600 dpi

Formati i letrës

A4, A5, B5, Folio, Legal, Letter

Pesha e letrës

65 – 105 g/m²

Memorie standarde

32 MB

Cikli i bojës

1,500 faqe

Cikli mujor

10,000 faqe

Rekomandimi mujor

150 – 1,500 faqe

Kodi i tonerit

TN-1090

Lidhjet

USB

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E zezë

Garancia

3 vite

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.