-9%
, ,

PREZANTUES WIRELESS ME TOUCHPAD TRUST NENO 19867

Disponueshmëria:

S’ka stok


PREZANTUES WIRELESS ME TOUCHPAD TRUST NENO 19867

  • Marka SBOX
  • Modelet WP-011
  • Lidhjet WIRELESS
  • Numri i butonave 5
  • Frekuenca 2.4GHz
  • Distanca deri në 10 m
  • Funksionon me PowerPoint
  • Sistemi që lidhet Windows
  • Nëse keni nje prezantim nuk është nevoja të rrini afër laptopit, me prezantuesin wireless ju mund të lëvizni slide-t njësoj sikur të ishit duke përdorur mouse.

Kodi i produktit: VP017E2L

4990 L 5490 L

S’ka stok

PREZANTUES WIRELESS ME TOUCHPAD TRUST NENO 19867

Nëse keni nje prezantim nuk është nevoja të rrini afër laptopit. Me prezantuesin wireless ju mund të lëvizni slide-t njësoj sikur të ishit duke përdorur mouse.

Kodi i produktit

VP017E2L

Marka

TRUST

Modeli

NENO 19867

Butona

4

Frekuenca

2.4 GHz

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

10 m

Bateri

2 X AAA

Mbështetje

Funksionon me PowerPoint

Sistemi që lidhet

Windows

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.