fbpx
-23%
,

POWER BANK TREQA TR-914 21800 mAh

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  POWER BANK TREQA TR-914 21800 mAh*

 • Kapaciteteti 21800 mAh
 • Karikon deri në 7 here një telefon normal

Kodi i produktit: PB001B2K

2,690 L 3,490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

PB001B2K

Marka

TREQA

Modeli

TR-914

Kapaciteti

21800 mAh

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Xhesi Q

  Woow nuk me duhej kaq i mire :p. Faleminderit

  Xhesi Q

  • Admin

   Ta gezoni. Te lumtur qe ju pelqeu.

   Admin