-61%
,

POWER BANK TREQA TR-913 16800mAh

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  POWER BANK TREQA TR-913 16800mAh*

 • Kapaciteteti 16800 mAh
 • Karikon deri në 5 here një telefon normal

Kodi i produktit: PB002B2K

2290 L 5890 L

S’ka stok

Kodi i produktit

PB002B2K

Marka

TREQA

Modeli

TR-913

Kapaciteti

16800 mAh

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Jeta K

  Lehtë e shpejtë dhe më e lirë se shumica e dyqaneve te tjerë

  Jeta K

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin