-34%

POWER BANK PLATINET LEATHER 7200mAh BLACK


    POWER BANK PLATINET LEATHER 7200mAh BLACK

  • Kapaciteteti 7200mAh mAh

Kodi i produktit: PB01A2M

990 L 1490 L

Kodi i produktit

PB01A2M

Marka

PLATINET

Kapaciteti i baterisë

7200 mAh

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.