-17%
, ,

POS ANDROID PDA Q1 PRINTER TERMIK & BARCODE READER SCANNER


    POS ANDROID PDA Q1 PRINTER TERMIK & BARCODE READER SCANNER

  • MediaTek MT6737V (Quad Core) 1.3 GHz
  • RAM 1 GB, 2 GB
  • Memorie standarde 8 GB, 16 GB
  • GPU Mali-400
  • Madhësi ekrani 5.5″
  • Rezolucioni HD (720 x 1280)
  • Bateria 5000 mAh

Kodi i produktit: POS01A2M

22990 L24990 L

Kodi i produktit

POS01A2M

Marka

NO NAME

Modeli

Q1

Procesori (CPU)

Mediatek

Modeli i procesorit

MediaTek MT6737V (Quad Core)

Frekuenca (CPU)

1.3 GHz

RAM

1 GB, 2 GB

Memorie standarde

16 GB, 8 GB

Kartë SIM

PO

GPU

Mali-400

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

5.5"

Rezolucioni

HD (720 x 1280)

Sistemi operativ

Android

Bateria

5,000 mAh

Ngjyra

Blue

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.