fbpx
-10%
,

Pasurohu me qetesine e mendjes – Napoleon Hill


  Pasurohu me qetesine e mendjes – Napoleon Hill

 • Formati Libër
 • Autori Napoleon Hill
 • Përkthyesi Çeltina Lloshi
 • Gjinia Udherrefyes praktike
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 296
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928303905

Kodi i produktit: LBP10

980 L 1,090 L

Ne kete liber emocionues, autori i famshem i librit MENDO DHE PASUROHU. Napoleon Hill, tregon gjetjet e tij te fundit mbi te arriturit e asaj qe deshiron dhe si ta shfrytezosh me se min. Ketu gjenden ne gjuhe te thjeshte e te lexueshme, teknikat e pagabueshme për të arritur fuqine e te fituarit te parave dhe te te shijuarit të qetesise se vertete te brendshme mendore.

Kodi i produktit

LBP11

Formati

Libër

Autori

Napoleon Hill

Përkthyesi

Çeltina Lloshi

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

296

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928303905