fbpx
-10%
,

Pas asaj vere – Carley Fortune


• Formati Libër
• Autori Carley Fortune
• Përkthyesi Manushaqe Bako
• Gjinia Roman
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2023
• Faqe 310
• Shtëpia botuese Dritan
• ISBN 9789928377265
• Kodi i produktit: LBP97

1,080 L 1,200 L

Thonë se e shkuara nuk kthehet dhe për Persefoni Frejzërin, që kur bëri gabimin më të madh të jetës një dekadë më parë, kjo duket tepër e vërtetë. Në vend që të kalojë verat vezulluese buzë liqenit të fëmijërisë, ajo qëndron në një apartament elegant në qytet, duke i mbajtur të gjithë larg zemrës.
Pastaj merr një telefonatë që e bën të kthehet me ngut në Gjirin e Berit dhe në orbitën e Sem Florekut – burrit, pa të cilin kishte menduar se nuk do t’i duhej të jetonte kurrë.
Për gjashtë vera, gjatë pasditesh të mjegullta në ujë dhe netësh të ngrohta në restorantin e familjes së tij, Persi dhe Semi kishin qenë të pandarë. Ajo miqësi u shndërrua në diçka më shumë para se të shkatërrohej në mënyrën më tronditëse.
Kur Persi kthehet në liqen për funeralin e mamasë së Semit, lidhja mes tyre është po aq e pamohueshme sa ka qenë gjithmonë. Po derisa Persi të përballet me vendimet që mori, ata nuk kanë si ta dinë nëse dashuria e tyre është më e madhe se gabimi më i rëndë i së shkuarës.

Kodi i produktit: LBP97 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP97

Formati

Libër

Autori

Carley Fortune

Përkthyesi

Manushaqe Bako

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2023

Faqe

310

Shtëpia botuese

Botimet Dritan

ISBN

9789928377265