-29%
,

ORE DORE PER MESHKUJ CRRJU 2215M QUARTZ KRONOGRAF WATER RESISTANT

Disponueshmëria:

S’ka stok


  ORE DORE PER MESHKUJ CRRJU 2215M QUARTZ KRONOGRAF WATER RESISTANT*

 • Marka: CRRJU
 • Modeli: 2215M
 • Diametri: 45 mm
 • Kronograf: PO
 • Kalendar: PO
 • Materiali Orës: Aliazh
 • Materiali i rripit: Stainless steel
 • Gjatësia e rripit: 25 cm
 • Water Resistant: 3 ATM (30 metra)

Kodi i produktit: OD0001A2X

4990 L 6990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

OD0001A2X

Marka

CRRJU

Modeli

2215M

Diametri

45 mm

Kronograf

PO

Kalendar

PO

Materiali Orës

Aliazh

Materiali i rripit

Stainless steel

Gjatësia e rripit

25 cm

Lëvizja

QUARTZ

Water Resistant

3 ATM (30 metra)

Ngjyra

E zezë, Gri, Kafe

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.