-25%
,

ORE DORE PER FEMRA ODF0002A2X QUARTZ ANALOG

Disponueshmëria:

S’ka stok


    ORE DORE PER FEMRA ODF0002A2X QUARTZ ANALOG*

  • Diametri: 25 mm
  • Materiali Orës: Aliazh
  • Materiali i rripit: Stainless steel
  • Gjatësia e rripit: 22 cm
  • Water Resistant: JO

Kodi i produktit: ODF0002A2X

1490 L 1990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

ODF0002A2X

Marka

NO NAME

Modeli

ODF0002A2X

Diametri

25 mm

Materiali Orës

Aliazh

Materiali i rripit

Lëkurë

Gjatësia e rripit

22 cm

Lëvizja

QUARTZ

Water Resistant

JO

Ngjyra

Blu, E kuqe, E zezë, Kafe, Pink

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.