-25%
,

ORE DORE PER FEMRA ODF0001A2X QUARTZ ANALOG

Disponueshmëria:

S’ka stok


    ORE DORE PER FEMRA ODF0001A2X QUARTZ ANALOG*

  • Diametri: 33 mm
  • Materiali Orës: Stainless steel
  • Materiali i rripit: Stainless steel
  • Gjatësia e rripit: 27 cm
  • Water Resistant: 3 ATM (30 metra)

Kodi i produktit: ODF0001A2X

1490 L 1990 L

S’ka stok

ORE DORE PER FEMRA ODF0001A2X QUARTZ ANALOG

Kodi i produktit

ODF0001A2X

Marka

NO NAME

Modeli

ODF0001A2X

Diametri

33 mm

Materiali Orës

Stainless steel

Materiali i rripit

Stainless steel

Gjatësia e rripit

27 cm

Lëvizja

QUARTZ

Water Resistant

3 ATM (30 metra)

Ngjyra

Blu, E kuqe, Gold, Lejla

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.