-25%
,

NUMRATOR NOVA COLOR


    NUMRATOR NOVA COLOR

  • Marka Nova Color
  • Numrator
  • Materiali plastikë e cilësisë së lartë!
  • Rrit zhvillimi dhe shkathtëson fëmijën në veprimet me numrat

Kodi i produktit: ASN001I2O

149 L 199 L

Kodi i produktit

ASN001I2O

Marka

NOVA COLOR

Materiali

Plastik

Ngjyra

Blue, Pink, Yellow

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.