fbpx
-10%
,

Njeri nga ne po genjen – Karen M Mcmanus


• Formati Libër
• Autori Karen M Mcmanus
• Përkthyesi –
• Gjinia Roman
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2021
• Faqe 339
• Shtëpia botuese Botimet Dritan
• ISBN 9789928184832
• Kodi i produktit: LBP100

900 L 1,000 L

NJË I VDEKUR, KATËR TË DYSHUAR – DHE NJËRI PREJ TYRE PO GËNJEN
Një pasdite pesë nxënës të Gjimnazit Bejvju futen në klasën e ndëshkimit:
Bronuina: nxënësja e dalluar, gati për në Jeill. Adi: bukuroshja, princesha e ballos së vjeshtës. Nejti: krimineli, shpërndarës droge
Kupëri: atleti, ylli i bejsbollit.
Simoni: krijuesi i aplikacionit famëkeq të thashethemeve të gjimnazit.
Kur Simoni rrëzohet papritmas dhe vdes pak më vonë në spital, policia nis të hetojë rreth vdekjes. Simoni kishte planifikuar të postonte thashetheme pikante të nesërmen e asaj dite.
Në qendër të vëmendjes vihen Bronuina, Adi, Nejti dhe Kupëri.
Secili prej të rinjve ka diçka për të fshehur – dhe kësisoj një motiv…

Kodi i produktit: LBP99-1 Kategori: , Etiketa: , ,
Kodi i produktit

LBP100

Formati

Libër

Autori

Karen M Mcmanus

Përkthyesi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2021

Faqe

339

Shtëpia botuese

Botimet Dritan

ISBN

9789928184832