-10%
,

Nje mundesi e dyte – Robert Kiyosaki


  Nje mundesi e dyte – Robert Kiyosaki

 • Formati Libër
 • Autori Robert Kiyosaki
 • Përkthyesi Bledar Kurti
 • Gjinia Udherrefyes praktike
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2023
 • Faqe 468
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928389343

Kodi i produktit: LBP3

1340 L 1490 L

Ky libër është shkruar për ata individë që e kuptojnë se është koha për t’i bërë gjërat ndryshe. Ky libër është shkruar për atë që e kupton se është çmenduri të kursesh para ndërkohë që bankat shtypin triliona dollarë, se është çmenduri të investosh për një periudhë afatgjatë, ndërkohë që tregjet e aksioneve po bien; dhe pse është çmenduri t’i rikthehesh shkollës, ndërkohë që shkollat nuk të mësojnë shumë mbi paratë. Në këtë libër, ti do të mësosh se si të marrësh vendime më të zgjuara për paratë dhe jetën tënde – vendime që mund të sjellin një ndryshim në botën tonë. Vendimi yt për një mundësi të dytë.

Kodi i produktit

LBP3

Formati

Libër

Autori

Robert Kiyosaki

Përkthyesi

Bledar Kurti

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2023

Faqe

468

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928389343