fbpx
-10%
,

Ngjyrat e nje miqesie te madhe – Tea Stilton


• Formati Libër
• Autori Tea Stilton
• Përkthyesi Agim Doksani
• Gjinia Libra per femije
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 117
• Shtëpia botuese Pegi
• ISBN 9789928371836
• Kodi i produktit: LBP134

450 L 500 L

Studiojmë në kolegjin e miushfordit dhe na pëlqejnë aventurat e misteret!Jemi shoqe shumë të veçanta madje më shumë se shoqe…Motra!

Kodi i produktit

LBP134

Formati

Libër

Autori

Tea Stilton

Përkthyesi

Agim Doksani

Gjinia

Libra për fëmijë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

117

Shtëpia botuese

Pegi

ISBN

9789928371836