fbpx
-29%

NGJITES ANTI DUHAN

(6 shqyrtime nga klientë)

Ngjitës për lënien e duhanit me anë të teknologjisë së përthithjes përmes lëkurës duke përfshirë nikotinën, zbut reagimet e tërheqjes të shkaktuara nga pirja e duhanit dhe detoksifikimin, qetësimin e nervave, freskues, shmang pirjen e duhanit duke shmangur dëmet e tij në mushkëri.
Rezultatet e hulumtimit tregojnë se duke përdorur ngjitësin me nikotinë është mënyra më efektive për të lënë duhanin. Lehtësojnë duhanpirësit nga pirja e duhanit nga varësia fizike dhe varësia psikologjike. Heq dorë nga pirja e duhanit, duke reduktuar gradualisht sasinë për të lënë duhanin, lehtësisht dhe me efikasitet, ju lejojnë të lini e duhanin pa dhimbje.

250 L 350 L

Ngjitës për lënien e duhanit me anë të teknologjisë së përthithjes përmes lëkurës duke përfshirë nikotinën, zbut reagimet e tërheqjes të shkaktuara nga pirja e duhanit dhe detoksifikimin, qetësimin e nervave, freskues, shmang pirjen e duhanit duke shmangur dëmet e tij në mushkëri.
Rezultatet e hulumtimit tregojnë se duke përdorur ngjitësin me nikotinë është mënyra më efektive për të lënë duhanin. Lehtësojnë duhanpirësit nga pirja e duhanit nga varësia fizike dhe varësia psikologjike. Heq dorë nga pirja e duhanit, duke reduktuar gradualisht sasinë për të lënë duhanin, lehtësisht dhe me efikasitet, ju lejojnë të lini e duhanin pa dhimbje.

NGJITES ANTI DUHAN


Mënyra e përdorimit:

1. Pastroni lëkurën, më pas thajeni atë.
2. Hiqni membranën mbrojtëse kundër ngjitjes.
3. Ngjiteni copëzën në pjesët e sipërme të pastruara të trupit, si krahu, këmbë apo duke e përdorur në mënyrë alternative.
4. Ngjiteni çdo herë në mëngjes pas zgjimit.
5. Përdoreni gjatë ditës, dhe hiqeni para se të shkoni në shtrat.
6. Vendosni një të re pas çdo 4 orësh.

Shënim:
Sigurohuni dhe ngjiteni fortë në lëkurë . Nëse djersisni në vendin ku e kini ngjitur dhe nuk mban më, zvendësoje. Ndjenja individuale e kruajtjes është në një fenomen normal.

Kodi i produktit: AND01 Kategori: Etiketa: ,

Based on 6 reviews

5.0 overall
6
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Aldo F

  Kjo ishte super. Faleminderit

  Aldo F

  • Admin

   Faleminderit për vlerësimin tuaj.

   Admin

 2. Fatjon L

  Shum produk i mir jam i knaq

  Fatjon L

  • Admin

   Faleminderit për vlerësimin tuaj.

   Admin

 3. Alda P

  I bleva per babin dhe jam shume e kenaqur

  Alda P

  • Admin

   Faleminderit për vlerësimin tuaj.

   Admin

 4. Erida S

  Ashtu si pershkruhet. E vertet

  Erida S

  • Admin

   Faleminderit për vlerësimin tuaj.

   Admin

 5. Eraldo Q

  I prdora vetm 1jav. tani jam joduanpirs.

  Eraldo Q

  • Admin

   Të lumtur që e dëgjojmë këtë. Faleminderit për vlerësimin tuaj.

   Admin

 6. Anaid C

  Faleminderit per kete produkt.

  Anaid C

  • Admin

   Faleminderit për vlerësimin tuaj.

   Admin