fbpx
-10%
,

Nena me do – Abby Davies


• Formati Libër
• Autori Abby Davies
• Përkthyesi –
• Gjinia Roman
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 344
• Shtëpia botuese Botimet Univers
• ISBN 9789928355324
• Kodi i produktit: LBP120

1,170 L 1,300 L

NJË VAJZË E VOGËL

Nëna e do shumë Mirabelën. Ajo është kukulla e saj e vogël. Nëna e vesh, i bojatisë fytyrën dhe i ngjyen flokët. Ndërkohë që Mirabela rritet, fustanet nuk i rrinë aq mirë si dikur, as fytyra e lyer nuk ngjan lezetshëm si dikur. Nëna nuk është e lumtur!

DY VAJZA TE VOGLA

Në ditëlindjen e 13-të të Mirabelës, nëna mbërrin në shtëpi me një dhuratë, një motër të re, 5-vjeçaren Klarabela, të cilën nëna e kishte “shpëtuar” nga bota e jashtme.

NËNA KA NEVOJË VETËM PËR NJËRËN

Ndërkohë që nëna e kupton se Mirabela nuk është më kukulla e saj e vogël, kupton gjithashtu se jeta e së bijës nuk është ajo që priste në fakt. Shpesh kukullat hidhen tutje…

Kodi i produktit: LBP120 Kategori: , Etiketa: , , ,
Kodi i produktit

LBP120

Formati

Libër

Autori

Abby Davies

Përkthyesi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

344

Shtëpia botuese

Botimet Univers

ISBN

9789928355324