fbpx
-10%
,

Ndalo mendimet e teperta – Nick Trenton


• Formati Libër
• Autori Nick Trenton
• Përkthyesi Belina Shalari
• Gjinia Udhërrëfyes praktikë
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 252
• Shtëpia botuese Bota Shqiptare
• ISBN 9789928006080
• Kodi i produktit: LBP89

1,080 L 1,200 L

“Ndalo mendimet e tepërta” është një libër për të kuptuar atë çka ke përjetuar, situatën rraskapitëse në të cilën je përfshirë dhe si e humbet mendjen në një grackë ankthi dhe stresi. Autori i mirënjohur Nick Trenton do të të shoqërojë për të kapërcyer pengesat me teknika të hollësishme e të vërtetuara, që do të të ndihmojnë të riprogramosh trurin, të kontrollosh mendimet dhe të ndryshosh zakonet e tua mendore. Për më tepër, libri do të të ofrojë përqasje shkencore për të ndryshuar rrënjësisht mënyrën e të menduarit dhe të të ndjerit për veten, duke i dhënë fund modeleve të këqija të të menduarit.

Kodi i produktit

LBP89

Formati

Libër

Autori

Nick Trenton

Përkthyesi

Belina Shalari

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

252

Shtëpia botuese

Bota Shqiptare

ISBN

9789928006080