-22%

MOUSE WIRELESS TRUST YVI FX 22333


  MOUSE WIRELESS TRUST YVI FX 22333

 • Shpejtësi deri në 1600 DPI
 • Lidhje me wireless
 • Butona 4
 • Optikal
 • Wireless deri në 8 metra
 • Mac OS, Windows, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Chrome OS
 • Desktop, Laptop
 • Praktike dhe për përdoruesit me dorën e majtë
 • Si të zgjedhësh një mouse? Mëso më shumë

Kodi i produktit: MO016E2L

1390 L 1790 L

Kodi i produktit

MO016E2L

Marka

TRUST

Modeli

YVI FX 22333

DPI

1,600 DPI, 800 DPI

Butona

4

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

8 m

RGB

PO

Bateri

1 x AA

Sistemi që lidhet

Chrome OS, Mac OS, Windows, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.