-20%
,

MOUSE WIRELESS TRUST GXT 103 GAV 23213


    MOUSE WIRELESS TRUST GXT 103 GAV 23213

  • Shpejtësi deri në 2000 DPI
  • Lidhje me wireless
  • Butona 6
  • Optikal
  • Wireless deri në 10 metra
  • Mac OS, Windows, Chrome OS, Playstation 4, Xbox One
  • Desktop, Laptop, Gaming Console

Kodi i produktit: MOW006E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

MOW006E2L

Marka

TRUST

Modeli

GXT 103 GAV 23213

DPI

1,000 DPI, 1,400 DPI, 2,000 DPI

Butona

6

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

10 m

RGB

FULL RGB

Bateri

2 X AAA

Sistemi që lidhet

Chrome OS, Mac OS, Playstation 4, Windows, Xbox One

Përdorimi

Desktop, Gaming Console, Laptop

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.