-23%
,

MOUSE WIRELESS TELLUR TLL491021 BLACK


    MOUSE WIRELESS TELLUR TLL491021 BLACK

  • Shpejtësi deri në 1600 DPI
  • Lidhje me wireless
  • Butona 4
  • Optikal
  • Wireless deri në 10 metra
  • Windows
  • Desktop & Laptop

Kodi i produktit: MOW001P2T

990 L 1290 L

Kodi i produktit

MOW001P2T

Marka

TELLUR

Modeli

TLL491021 BLACK

DPI

1,200 DPI, 1,600 DPI, 800 DPI

Butona

4

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

10 m

RGB

JO

Bateri

1 x AAA

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Black

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.