-30%
,

MOUSE WIRELESS SBOX WM-549 BLACK


  MOUSE WIRELESS SBOX WM-549 BLACK

 • Marka SBOX
 • Modeli WM-549 BLACK
 • Shpejtësi deri në 1,600 DPI
 • 6 Butona
 • Lloji i sensorit Optikal
 • Lidhje me Wireless
 • Distanca 10m
 • RGB JOO
 • Windows & MacOS
 • Përdorimi Desktop & Laptop
 • Garancia 3 Muaj
 • Si të zgjedhësh një mouse? Mëso më shumë

Kodi i produktit: MO040E2L

1390 L 1990 L

Kodi i produktit

MO040E2L

Marka

SBOX

Modeli

WM-549

DPI

1,600 DPI, 800 DPI

Butona

6

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

WIRELESS

Materiali

Plastik

RGB

PO

Ngjyra

Black, Pink, White

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.