fbpx
-17%
,

MOUSE WIRELESS SBOX WM-392G GRAY

Disponueshmëria:

S’ka stok


    MOUSE WIRELESS SBOX WM-392G GRAY

  • Shpejtësi deri në 1200 DPI
  • Lidhje me wireless
  • Butona 3
  • Optikal
  • Wireless deri në 10 metra
  • Mac 10.10, Mac 10.11, Mac 10.15, Mac 10.4, Mac 10.5, Mac 10.6, Mac 10.7, Mac 10.8, Mac 10.9, Mac OS 10.12, Mac OS 10.14, Mac OS X 10.13, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Desktop dhe Laptop

Kodi i produktit: MOW007E2L

990 L 1,190 L

S’ka stok

Kodi i produktit

MOW007E2L

Marka

SBOX

Modeli

WM-392G GRAY

DPI

1,200 DPI

Butona

3

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

10m

RGB

JO

Bateri

1x AAA

Sistemi që lidhet

Mac 10.10, Mac 10.11, Mac 10.15, Mac 10.4, Mac 10.5, Mac 10.6, Mac 10.7, Mac 10.8, Mac 10.9, Mac OS 10.12, Mac OS 10.14, Mac OS X 10.13, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

GRAY

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.