-17%
,

MOUSE WIRELESS SBOX WM-392BL BLUE


    MOUSE WIRELESS SBOX WM-392BL BLUE

  • Shpejtësi deri në 1200 DPI
  • Lidhje me wireless
  • Butona 3
  • Optikal
  • Wireless deri në 10 metra
  • Mac 10.10, Mac 10.11, Mac 10.15, Mac 10.4, Mac 10.5, Mac 10.6, Mac 10.7, Mac 10.8, Mac 10.9, Mac OS 10.12, Mac OS 10.14, Mac OS X 10.13, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Desktop dhe Laptop

Kodi i produktit: MOW008E2L

990 L 1190 L

Kodi i produktit

MOW008E2L

Marka

SBOX

Modeli

WM-392BL BLUE

DPI

1,200 DPI

Butona

3

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

WIRELESS

Distanca

10 m

RGB

JO

Bateri

1 x AAA

Sistemi që lidhet

Mac 10.10, Mac 10.11, Mac 10.15, Mac 10.4, Mac 10.5, Mac 10.6, Mac 10.7, Mac 10.8, Mac 10.9, Mac OS 10.12, Mac OS 10.14, Mac OS X 10.13, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

Blue

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.