-14%
,

MOUSE WHITE SHARK GM-5007 GALAHAD


  MOUSE WHITE SHARK GM-5007 GALAHAD

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GM-5007 GALAHAD
 • Shpejtësi deri në 6,400 DPI
 • 6 Butona
 • Lloji i sensorit Optikal
 • Lidhje me USB
 • Gjatësia 1.8m
 • RGB PO
 • Windows & MacOS
 • Përdorimi Desktop & Laptop
 • Garancia 3 Muaj
 • Si të zgjedhësh një mouse? Mëso më shumë

Kodi i produktit: MO039E2L

2990 L3490 L

13370 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

MO039E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GM-5007 GALAHAD

DPI

1,600 DPI, 2,400 DPI, 3,200 DPI, 4,800 DPI, 6,400 DPI, 800 DPI

Butona

6

Lloji i sensorit

Optikal

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.8 m

RGB

PO

Ngjyra

Black, Pink, White

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.